Marek Moučka

Marek Moučka (Slovensko)

Marek Moučka je absolventom dokumentárnej réžie v Bratislave. Jeho tvorba je širokospektrálna a nezostáva len pri filme. Pracuje s analógovými technológiami pri fotografických výstavách alebo divadelných predstaveniach. Podieľal sa na dramaturgii viacerých krátkych filmov a divadelných predstavení. Jeho filmy a tvorbu prepája fascinácia človekom, jeho rozmanitosťou a spoločenskými rozdielmi.

Filmografia

 • Klenoty pohraničia: Zbojníci
  2023
 • Budujeme Slovensko: Projekt 566 sedadiel
  2022
 • Cestujúcim do pozornosti
  2020
 • V plytkej vode
  2020

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít