Kateřina Hroníková

Kateřina Hroníková (Česko)

Kateřina Hroníková (1998) je študentkou Ateliéru dokumentárnej tvorby na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Vo svojich filmov rozjíma nad témami osamotenia, prázdnoty a sociálneho odlúčenia. Jej najaktuálnejší film Ospalky bol vybraný do programu Future Frames: 10 tvorcov, ktorých sa oplatí sledovať v Karlových Varoch.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít