Fotografia nie je k dispozícii.

Jonah Hill (Spojené štáty)

Americký herec, komik, scenárista a režisér, ktorý je držiteľom dvoch nominácií na Oscara za vedľajšie úlohy vo filmoch Vlk z Wall Street (Martin Scorsese, 2013) a Moneyball (Bennett Miller, 2011). Preslávil sa rolami outsiderov vo filmoch ako Superbad (Greg Mottola, 2007) alebo Knocked Up (Judd Apatow, 2007), postupne sa však dostal aj k dramatickejším rolám. V roku 2018 debutuje ako režisér celovečerným filmom Deväťdesiate (Mid90s), ku ktorému si napísal aj scenár. Film mal premiéru na filmovom festivale v Toronte a jeho príprava trvala štyri roky.

Filmografia

  • Deväťdesiate (Mid90s)
    2018

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít