Fotografia nie je k dispozícii.

Leonie Krippendorff (Nemecko)

Leonie Krippendorff je scenáristka a režisérka narodená v Berlíne v roku 1985. Vyštudovala réžiu na Filmovej a televíznej akadémii Konrada Wolfa. Jej celovečerný film Looping, ktorým debutovala, získal množstvo národných a medzinárodných ocenení. V roku 2019 bola členkou poroty festivalu Achtung Berlin a ceny Max Ophüls Preis.

Filmografia

  • Leto v Kreuzbergu
    2020
  • Looping
    2016

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít