Fotografia nie je k dispozícii.

Tomáš Davidov (Slovensko)

Tomáš Davidov študoval religionistiku na Karlovej univerzite v Prahe. Zameriava sa na Blízky východ, islam, fundamentalizmus a vojnové konflikty. Dokumentoval genocídu jezídov v Iraku a Sýrii. Okrem toho podával správy aj z viacerých blízkovýchodných krajín, či konfliktov a kríz ako: Jordánsko, Libanon, Náhorný Karabach.

Filmografia

  • Uctievači diabla (spolu s Matejom Šulcom)
    2019

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít