Josh Mond (Spojené štáty)

Je spoluzakladateľom spoločnosti Borderline Films a má na konte štyri producentské snímky: Simon Killer (r. Antonio Campos), Martha Marcy May Marlene (r. Sean Durkin), Afterchool (r. Antonio Campos) a Two Gates of Sleep (r. Alastair Banks Griffin). V roku 2011 bol časopisom Variety prehlásený za jedného z desiatich najsledovanejších producentov. Produkoval a režíroval niekoľko hudobných klipov a reklamných spotov. Medzi obzvlášť úspešné počiny patrí jeho videoklip skladby „Kids in Love“ skupiny Mayday Parade, ktorý sa v roku 2011 objavil na filmovom festivale SXSW a televíznej stanici MTV bol označený za jeden z najlepších klipov roka. Vyštudoval Tisch School of the Arts v New Yorku a v roku 2006 získal čestné uznanie za prínos v oblasti hudobných klipov na festivale 1st Run. V roku 2010 získal grant Sundance producers᾿ Lab.

Filmografia

  • James White
    2015

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít