Fotografia nie je k dispozícii.

Geraldine Zambrana Velez (Bolívia)

Geraldine Zambrana Velez je novinárka, spisovateľka a filmárka z Bolívie. Po bakalárskom štúdiu medzinárodných vzťahov a magisterskom štúdiu ľudských práv na Inštitúte politických vied v Paríži (Sciences Po) vyštudovala filmovú tvorbu na Pražskej filmovej škole. Pracovala pre rôzne mimovládne organizácie v Indii, Juhoafrickej republike a Francúzsku.

Filmografia

  • Incendios
    2021

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít