Fotografia nie je k dispozícii.

Antoneta Alamat Kusijanović (Chorvátsko)

Antoneta Alamat Kusijanovic je spisovateľka, režisérka a producentka narodená v Dubrovníku, v súčasnosti pôsobí v New Yorku. Prešla celou radou tvorivých dielní a uviedla sa neobyčajne zrelým debutom Muréna, ktorý získal na festivalu v Cannes Zlatú kameru, teda cenu pre najlepší debut. Producentsky sa na filmu, ktorý vyniká štýlom, úsporným vyprávaním a citlivou prácou s hercami, podieľal aj Martin Scorsese.

Filmografia

  • Muréna
    2021

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít