Režisér filmu Da mihi animas Matuš Ďurana

Matúš Ďuraňa (Slovensko)

Matúš Ďuraňa sa narodil v Žiline. Je absolventom ateliéru dokumentárnej tvorby na FTF VŠMU v Bratislave. Počas štúdia absolvoval dvojročný akademický program v Kolégiu Antona Neuwirtha. V roku 2018 sa zúčastnil na letnej filmovej škole VGIK, o tri roky neskôr strávil semester na FAMU v Prahe. Žije a pôsobí v Bratislave.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít