Laura Kočanová mladá slovenská animátorka

Laura Kočanová (Slovensko)

Laura Kočanová sa narodila v roku 1998 v Poprade. V roku 2021 dosiahla titul Mgr. Art. na katedre animovanej tvorby, na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. V roku 2019 študovala jeden semester animáciu na Volda University Collage v Nórsku, vrámci programu Erasmus. Zameriava sa na stop motion animáciu, réžiu animácie, výtvarnú réžiu, reklamné spoty, videoklipy, video, strih a motion a grafický dizajn.

Filmografia

  • Tomato Hairytage
    2021

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít