Kristián Grupač

Kristián Grupač (Slovensko)

Kristián Grupač je študentom hranej réžie na FTF VŠMU. So svojimi študentskými filmami sa pravidelne zúčastňuje na filmových prehliadkach doma i v zahraničí. V tvorbe ho zaujíma autorský presah a spracováva najmä témy, ktoré úzko súvisia s jeho kysuckým pôvodom. Po škole sa chce sústrediť na svoj debut a mať aspoň 15 sliepok.

Filmografia

  • Otváram dvere a neviem / čo sa s nimi deje / pomaly vŕzgajú / oči sa dívajú
    2021
  • Leporelo z mojej naničhodnosti
    2020

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít