Fotografia nie je k dispozícii.

Juraj Krén (Slovensko)

Juraj Krén (*1996 v Bratislave) študoval psychológiu na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovy v Prahe, no už popri štúdiu sa zaujímal o film. Momentálne študuje réžiu hraného filmu na Filmovej a televíznej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislave. Filmu sa venuje po stránke teoretickej i praktickej. V rámci štúdia na VŠMU nakrútil niekoľko krátkych študentských filmov.

Filmografia

  • Posledné chvíle pred strachom
    2021

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít