Robert Mihály

Robert Mihály (Slovensko)

Robert Mihály vyštudoval filozofiu na Univerzite Komenského a v súčasnosti je poslucháčom Ateliéru dokumentárnej tvorby na Vysokej škole múzických umení. Venuje sa filmovej réžii, dokumentárnej fotografií, občasnej publicistike aj komunitnému organizovaniu. Vo svojej odbornej i umeleckej činnosti sa zaoberá filozofickými otázkami demokracie, problémami spoločenských zápasov, radikalizmu a nacionalizmu.

Filmografia

  • Neďaleko horí
    2022

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít