Fotografia nie je k dispozícii.

Sára Prokopová (Slovensko)

Sára Prokopová je študentkou Ateliéru réžie dokumentárneho filmu v Bratislave pod vedením režiséra a pedagóga Roberta Kirchhoffa. V jej doterajších sociálne ladených filmoch ju fascinuje ľudská jedinečnosť a mnohovrstevnatosť. V osudových situáciách protagonistov skúma ich ľudské podmienky a neoddeliteľný vzťah človeka k jeho prostrediu, spoločnosti a času.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít