Anna Heribanová

Anna Heribanová (Česko)

Anna Heribanová sa po štúdiu grafického designu venovala práci v Greenpeace, potom sa rozhodla študovať animovanú tvorbu na v Prahe na FAMU. Carp Xmass vznikol ako jej bakalárský film. Jej predchádzajúce krátke cvičenie Fabulous World bolo premietané vo Viedni na festivale animovaných filmov Tricky Women, taktiež na PAF v Olomouci.

Filmografia

  • Carp Xmass
    2022
  • Fabulous world - Dospievanie
    2014

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít