Daria Hrubá

Daria Hrubá (Česko)

Scenáristka, režisérka, moderátorka a speváčka Daria Hrubá sa od roku 1994 venuje dabingu, úprave dialógov a dabingovej réžii (Akty X, Česť rodiny Prizziovcov, Dallas, Star Trek, Komisár Rex a.i.).

V rokoch 2003-2009 pôsobila ako moderátorka a scenáristka týždenníka Českej televízie Móda-extravagance-manýry a moderátorka lifestyle magazínu B-TV Vlna z Brna. Od roku 2007 pôsobí v scenáristicko-režisérskom tíme dokumentárnej série Folklorika, ako aj v iných programoch Českej televízie.

V oblasti hranej tvorby debutovala celovečernou rozprávkou Najväčší dar (2022).

Filmografia

  • Najväčší dar
    2022

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít