Fotografia nie je k dispozícii.

Idan Haguel (Izrael)

Izraelský režisér, scenárista a producent Idan Haguel získal filmové vzdelanie na Sapir Academic College. Odvtedy je pravidelným účastníkom festivalu Berlinale, kde uviedol svoje krátkometrážne filmy v rámci Berlinale Talents a taktiež tu mal premiéru jeho celovečerný debut Inertia (2016). Slušný občan je jeho druhým celovečerným filmom.

Filmografia

  • Slušný občan
    2022
  • Inertia
    2016

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít