Ladislav Cmíral

Ladislav Cmíral (1976) vyštudoval dokumentaristiku na FAMU a tiež sociológiu a politológiu na Masarykovej univerzite v Brne. Pôsobí ako producent, režisér a strihač. Je autorom dokumentárneho filmu Padá hovno, něco si přej (2003), spolupracoval na realizácii viacerých televíznych dokumentárnych cyklov. Vlastní produkčnú spoločnosť CIREAL.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít