Eva Sekerešová

Eva Sekerešová (Slovensko)

Eva Sekerešová je absolventkou animovanej tvorby na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Jej magisterským filmom bol krátky animovaný film Jahodové dni. Autorka rada vytvára charaktery založené na stereotypoch, pričom ich dostáva do rôznych vtipných a trápnych situácií, ktoré mnohí poznáme zo života. Často využíva ironický, dospelý ale aj detinský humor a rôzne formy cliché. Divákom sa snaží vtipnou cestou sprostredkovať vážne témy, ktoré považuje za potrebné pripomínať.

Filmografia

  • Jahodové dni
    2016

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít