Fotografia nie je k dispozícii.

Lena Kušnieriková (Slovensko)

Lena Kušnieriková (nar. 1991) je absolventkou Ateliéru dokumentárnej tvroby u Jara Vojteka a autorkou najlepšieho filmu festivalu študentských filmov Áčko 2015 - Ahoj láska. Je tiež režisérkou filmu "Hraničná ulica", ktorý získal zvláštne uznanie v slovenskej súťaži My Street Films 2015. V rámci televízneho cyklu Biele vrany a hrdinovia medzi nami nakrútila časť Pezinská skládka.
So Zuzanou Piussi pripravuje film o vode na Žitnom ostrove a jej znečistení, s Janou Durajovou film o rekonštrukcií SNG a s Janou Bučkou film o téme alkoholizmu.

Filmografia

 • Biele vrany: Pezinská skládka
  2018
 • Expremiéri: Mikuláš Dzurinda
  2018
 • “If we die tomorrow”: – Sára, Emma a obrázky dospievania
  2016
 • Ahoj láska
  2015

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít