Fotografia nie je k dispozícii.

Flatform (Taliansko)

Umelecká skupina Flatform (založená v r.2006), pôsobiaca v Miláne a Berlíne, tvorí experimentálne filmy a viackanálové video-inštalácie skúmajúce iluzívnosť zobrazovania či rozprávania. Ich práce boli uvedené na mnohých festivaloch vrátane MFF v Benátkach alebo MFF v Rotterdame a vystavené v mnohých prestížnych galériách.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít