Fotografia nie je k dispozícii.

Adéla Kudlová (Česko)

Adéla Kudlová je študentkou Centra audiovizuálnych štúdií pražskej FAMU. Pracuje s digitálnou animáciou, zvukom a priestorom. Základným motívom jej tvorby je vzťah medzi prirodzenými a digitálnymi médiami, medzi našim prirodzeným okolím a virtuálnou realitou, v ktorej žijeme. Zaujíma ju široká škála ľudského vnímania v kontexte rôznych foriem. Venuje sa tiež VJingu.

Filmografia

  • Home
    2017
  • Water Pure Azure
    2016
  • Biotop
    2015

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít