Český žurnál: Exekúcia

Réžia
Rok výroby 
2016
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
64min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Dokumentaristka Andrea Culková jedného dňa zistila, že sa ocitla v exekúcii kvôli drobnému pochybeniu, o ktorom sa dozvedela príliš neskoro. Stala sa tak jednou z mnohých ľudí chytených do pasce dlhov. V dokumente z cyklu Český žurnál sa Culková púšťa do skúmania fenoménu dlhov, exekúcií a splátok v našej spoločnosti z čisto osobného, ale zároveň investigatívneho pohľadu. Spovedá rôzne zainteresované osoby, od dlžníkov až po ministra spravodlivosti, zúčastňuje sa na konferencii exekútorov a pýta sa, ako rovnaký problém riešia v iných krajinách.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít