Scéna z filmu Ukážte mi vojnu
Scéna z filmu Ukážte mi vojnu
Scéna z filmu Ukážte mi vojnu
Scéna z filmu Ukážte mi vojnu
Scéna z filmu Ukážte mi vojnu
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Ukážte mi vojnu

Réžia
Rok výroby 
2016
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
40min 
Titulky 

Fixéri sú miestni sprievodcovia, ktorí radia novinárom, ako uloviť tie správne zábery z vojny – odkiaľ natočiť ruiny letiska, ktorý checkpoint zvoliť na ceste k cieľu, a ktorému sa radšej vyhnúť. Film je vojnovou cestou východnou Ukrajinou, reportážou sledujúcou fixéra Ruslana a štáb kolumbijskej televízie, ktorý chce "vidieť vojnu".

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít