Scéna z filmu Trabantom po Hodvábnej ceste
Scéna z filmu Trabantom po Hodvábnej ceste
Scéna z filmu Trabantom po Hodvábnej ceste
Scéna z filmu Trabantom po Hodvábnej ceste
Scéna z filmu Trabantom po Hodvábnej ceste
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Trabantom po Hodvábnej ceste

Réžia
Rok výroby 
2009
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
57min 
Zvukové stopy 

V júli 2007 sa vydala trojčlenná expedícia v Trabante po Hodvábnej ceste do púští strednej Ázie. Tachometer malého žltého Trabantu ukazuje 15 000 kilometrov. Pod jeho kolesami postupne ubehla stredná Európa, Balkán, Turecko, Irán a Turkmenistan. V uzbeckom Samarkande, po šiestich týždňoch strávených v jeho miniatúrnych útrobách, sa Dan Přibáň, Vladislav Růžička a Jan Martin Kozel rozhodli stočiť volant opäť na západ a cez Kazachstan, Rusko a Ukrajinu sa vrátili späť domov.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít