Scéna z filmu Trabantom naprieč Afrikou
Scéna z filmu Trabantom naprieč Afrikou
Scéna z filmu Trabantom naprieč Afrikou
Scéna z filmu Trabantom naprieč Afrikou
Scéna z filmu Trabantom naprieč Afrikou
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Trabantom naprieč Afrikou

Réžia
Rok výroby 
2010
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
97min 
Zvukové stopy 

Sny – malé, veľké, nesplniteľné. Kde leží hranica nesplniteľného? Skúste ju prekročiť a uvidíte! Tento film rozpráva o ceste, ktorá sa vraj nedá uskutočniť. 20 000 kilometrov a jedenásť afrických štátov – Tunisko, Líbya, Egypt, Sudán, Etiópia, Keňa, Tanzánia, Zambia, Botswana, Namíbia a JAR. Afrika nás pohltila, požula a vypľula - ohromených, zničených, odhodlaných sa vrátiť. Čo obnáša prejsť tento obrovský svetadiel v jednom z najprimitívnejších áut, aké kedy bolo vyrobené? Čo sa dialo v Trabantoch a okolo nich? Ako sme autá konštruovali, ako sme spali, čo sme jedli, čo sme opravovali, ako sme opravovali, kdo nás naštval, kdo nás okradol a kdo nás potešil.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít