Scéna z filmu Planéta Česko
Scéna z filmu Planéta Česko
Scéna z filmu Planéta Česko
Scéna z filmu Planéta Česko
Scéna z filmu Planéta Česko
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Planéta Česko

Réžia
Rok výroby 
2017
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
81min 
Zvukové stopy 

Naša príroda je pestrá ako málokde na svete. Krásu a dobrodružstvo máme na dosah ruky – stačí sa len dobre pozerať! Prvý celovečerný film o českej prírode ukazuje vďaka najmodernejším technológiám celkom zblízka fascinujúce dobrodružstvo zvierat a rastlín žijúcich okolo nás. Zoznámte sa s tetrovom tokajúcim za úsvitu, s rybárikom prerážajúcim pri love strmhlav vodnú hladinu, s lososmi putujúcimi z českých riek do mora a späť alebo s užovkami v dramatickom zápase s rybou korisťou. Prežite vzrušujúcu výpravu za muflónmi, bobrami, vzácnymi sysľami, modrými žabiakmi a desiatkami ďalších hrdinov. Niektorých z nich možno ani nepoznáte – divočina pritom začína hneď za vašimi dverami!

Prírodopisný dokument po vzore oceňovaných zahraničných sérií ako Zázračná planéta približuje na dosah ruky nie celosvetovú, ale našu lokálnu prírodu. Aby ju filmári mohli zachytiť vo všetkej jej rozmanitosti, najazdili po republike desiatky tisíc kilometrov autom, vlakom a aj na bicykli.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít