Scéna z filmu Komplex Epopeje
Scéna z filmu Komplex Epopeje
Scéna z filmu Komplex Epopeje
Scéna z filmu Komplex Epopeje
Scéna z filmu Komplex Epopeje
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Komplex Epopeje

Réžia
Rok výroby 
2017
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
55min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Fantastický epos. Nacionalistický konštrukt. Ideálny námet pre selfie. Plátna poliate farbou, ktoré patria na skládku odpadu. Anachronismus. Transcendentálny zážitok. Využívajúc hravosť filmového média nás dokument sprevádza vážnym svetom umenia, v ktorom dostáva slovo teoretik, reštaurátor, filozof i japonský fanúšik Alfonza Muchu.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít