Scéna z filmu Máme na viac
Scéna z filmu Máme na viac
Scéna z filmu Máme na viac
Scéna z filmu Máme na viac
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Máme na viac

Réžia
Rok výroby 
2018
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
74min 
Zvukové stopy 

Najznámejší český textár Michal Horáček neúspešne kandidoval na prezidenta. Zákulisie predvolebnej kampane prvýkrát otvorene a exkluzívne odkrýva film, ktorý natočil režisér Robin Kvapil, jeho vtedajší poradca. Divák môže doslova v priamom prenose sledovať hľadanie politickej stratégie a budovania mediálneho obrazu Horáčka. Ten sa musí vymedziť nielen voči favorizovanému a bezškrupulóznemu Milošovi Zemanovi, ale i ďalším sokom. Nevyhne sa ani stretu s proruskými trollmi a s ich zámernými dezinformáciami. Vo filme zaznejú textárove najväčšie hity: i keď sú i viac než 30 rokov staré, prekvapivo presne komentujú našu súčasnú situáciu.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít