Scéna z filmu Odborný dohled nad výkladem snu
Scéna z filmu Odborný dohled nad výkladem snu
Scéna z filmu Odborný dohled nad výkladem snu
Scéna z filmu Odborný dohled nad výkladem snu

Odborný dohled nad výkladem snu

Réžia
Rok výroby 
2018
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
77min 
Zvukové stopy 

Ako blízko k sebe môžu mať kolektívny sen a kolektívna vina? A ako ďaleko je od kolektívnej viny ku kolektívnemu trestu? Na prvý pohľad nenápadný príbeh s dialógmi o kvantovej mechanike, vyslovovanými ústami, ktoré nevedia, čo hovoria. Detinský pokus s magickým čajom, ktorý má privolať sen nesúci odpustenie. Český Deathern – až so smrťou na jazyku prichádza ten pravý nadhľad a vtip.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít