Scéna z filmu Sneží!
Scéna z filmu Sneží!
Scéna z filmu Sneží!
Scéna z filmu Sneží!
Scéna z filmu Sneží!

Sneží!

Réžia
Rok výroby 
2019
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
70min 
Zvukové stopy 

Po svatbe svojho otca sa Tereza (Petra Nesvačilová) so svojím priateľom Františkom (Petr Vršek) a sestrou Petrou (Hana Vagnerová) vydáva do domu babičky (Monika Pošívalová). O babičku a o dom sa teraz stará ich matka (Vanda Hybnerová). Tereze sa zdá všetko ponechané napospas svojmu osudu, podobne ako babička, ktorá z nedostatku pozornosti stráca prehľad o realite. K smole zúčastnených sa Tereza rozhodne v dome zostať a postarať sa o nápravu vecí. Nie všetko ale potrebuje opravu. Poetický film o krehkosti medziľudských vzťahov a intímnych svetoch vo vnútri každej rodiny.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít