Spoločne to zvládneme. Predĺžili sme 40% zľavu na ročné predplatné do 31. mája.

Bez hraníc – príbehy o slobode a priateľstve

Réžia
Rok výroby
2018
Krajina pôvodu
  • Nemecko
Minutáž
77min
Zvukové stopy
Titulky

Bez hraníc – príbehy o slobode a priateľstve, to je sedem epizód, sedem krátkych filmov rozprávajúcich o univerzálnych ľudských témach ako sú strach z neznáma, samota, priateľstvo, sloboda, nadväzovanie vzťahov v novom prostredí, ale aj o utečencoch a strate zázemia či blízkych. Bohatá detská predstavivosť prestupuje nepríjemnú realitu a hravé animácie, so zázračnou lupou, mačkou super-hrdinkou či magickým balónom, komunikujú prostredníctvom jazyka obrazov a ruchov, vďaka čomu sú vhodné pre deti i dospelých.(4 živly)

Detail filmu

Komentáre

Pre pridanie komentára sa prosím najskôr prihláste alebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.