Ve jménu bezpečnosti

Réžia
Rok výroby
2020
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
11min
Zvukové stopy
Titulky

Akým spôsobom sa mení správanie spoločnosti v časoch krízy? Koľko sme ochotní obetovať pre svoju bezpečnosť? Do akej miery nás v čase koronavírusu v Čechách a na Slovensku ovládol strach alebo panika? A kde nachádzame vinníkov samotnej existencie krízy? Dokumentárny film sa prostredníctvom troch príbehov pokúša o úvahu o ľudskej malosti, ktorá je ospravedlňovaná záujmom o vydobytie bezpečnosti.

Detail filmu

Komentáre

Pre pridanie komentára sa prosím najskôr prihláste alebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.