Scéna z filmu 13 minút
Scéna z filmu 13 minút
Scéna z filmu 13 minút
Scéna z filmu 13 minút
Scéna z filmu 13 minút
Scéna z filmu 13 minút
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

13 minút

Réžia
Rok výroby 
2021
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
84min 
Zvukové stopy 

Nový dokumentárny film Víta Klusáka 13 minút vychádza z jednoduchej a o to účinnejšej úvahy: Nikto z nás by nechcel byť vinníkom vážnej dopravnej nehody. Nikto z nás by nechcel na vlastnej koži zažiť okamžiky blížiacej sa – a pritom úplne zbytočnej smrti. Nikto z nás by nechcel žiť do konca života s vedomím, že vzal život niekomu blízkemu alebo úplne neznámemu. Prostredníctvom piatich vinníkov autonehôd rozpráva snímka príbehy vodičov, ktorí si vyššie uvedeným prešli a stále prechádzajú. Vodičov, ktorí našli odvahu pretaviť svoju vinu na dôležitý odkaz, ktorý sa tak stáva nielen nástrojom prevencie.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít