Pandora (1.diel)

Réžia
Rok výroby 
2021
Krajina pôvodu
  • Belgicko
Minutáž
45min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Prvé dva diely tohto seriálu sú dostupné k prehratiu zdarma do 3.10.2021.

Napínavá dráma o vyšetrujúcej sudkyni, dcére známeho politika, o ktorom vyjdú najavo potenciálne zničujúce skutočnosti. Do života Claire, ktorá sa musí vyrovnať s tým, že jej životné zázemie sa opieralo o pochybné machinácie, však vzápätí vtrhne ďalšia udalosť národného významu - znásilnenie mladej aktivistky, ktoré zachytí na video ambiciózny politik. Incident má dôsledky na životy niekoľkých ľudí a je belgickými nacionalistami zneužitý pre populistickú kampaň. Začína hra o ľudské osudy i politické smerovanie krajiny.

Sledujte Pandora 2.diel.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít