Scéna z filmu Nasleduje zastávka
Scéna z filmu Nasleduje zastávka
Scéna z filmu Nasleduje zastávka
Scéna z filmu Nasleduje zastávka
Scéna z filmu Nasleduje zastávka
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Nasleduje zastávka

Réžia
Rok výroby 
2021
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
20min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Dinosaury nemali záložný plán, no my by sme ho možno mali mať. Zničili sme si vlastnú planétu, slnečné erupcie či meteority nie sú až takými sci-fi, ako by sa mohlo zdať. Otázkou teda zostáva: Kebyže musíme vytvoriť Slovensko na Marse, ako by to malo vyzerať? Akú pripomienku na našu krajinu by si Slováci zobrali zo sebou do batožiny?

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít