Scéna z filmu IKONY - Martin Kusý a Pavol Paňák
Scéna z filmu IKONY - Martin Kusý a Pavol Paňák
Scéna z filmu IKONY - Martin Kusý a Pavol Paňák
Scéna z filmu IKONY - Martin Kusý a Pavol Paňák
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

IKONY - Martin Kusý a Pavol Paňák

Réžia
Rok výroby 
2020
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
26min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Martin Kusý /1948/, Pavol Paňák /1948/

Pracovali v bratislavskom ŠPTÚ v ateliéri pod vedením Iľju Skočeka. V roku 1990 založili spoločný ateliér s kolegami Petrom Bauerom a Eduardom Šutekom, v súčasnosti projektujú najmä v autorskej dvojici. V roku 1980 vyhrali (spolu s P. Bauerom) súťaž na novú budovu Slovenského národného divadla v Bratislave, projektu a realizácii sa venovali do roku 2007, keď bola budova otvorená. Venujú sa taktiež projektovaniu obnov diel modernej architektúry ako aj pedagogickej práci.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít