Scéna z filmu Let viny
Scéna z filmu Let viny
Scéna z filmu Let viny
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Let viny

Réžia
Rok výroby 
2021
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
78min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Česká režisérka Tereza Tara v dvadsiatich piatich rokoch vážne ochorela. Svoju desaťročnú cestu k uzdraveniu, ktorá ju zaviedla hlboko do minulosti aj na okraj priepasti, zachytila ​​formou osobného a poetického videodenníka. S oslabenými obličkami navštívila lekárov, odborníkov na psychosomatiku i alternatívneho liečiteľa, ktorý ju nabáda, aby sa odovzdala do rúk božích. Stav párového orgánu začala postupne vnímať ako odraz nevybalansovaného vzťahu k matke, partnerovi a vlastnému telu. Pochopila, že pokiaľ chce nájsť liek na choré obličky a začať žiť lepší život, musí predovšetkým lepšie porozumieť sebe samej.

Viac o filme na Dok.revue.

Pozrite si záznam diskusie s režisérkou Terezou Tarou k filmu Let viny.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít