Scéna z filmu Prikrása
Scéna z filmu Prikrása

Prikrása

Réžia
Rok výroby 
2022
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Minutáž
11min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Prikrása nás zavedie na severovýchod do najmenšej slovenskej obce s hŕstkou domov a dvanástimi obyvateľmi. Citlivá dokumentárna štúdia prostredia sa dotýka problému vyľudňovania vidieka, kvality a perspektívy života v odľahlých častiach krajiny. Letmé stretnutia s miestnymi odkrývajú silu puta a pocitu zodpovednosti za rodný kúsok zeme.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít