Scéna z filmu Adam Ondra: Posunúť hranice
Scéna z filmu Adam Ondra: Posunúť hranice
Scéna z filmu Adam Ondra: Posunúť hranice
Scéna z filmu Adam Ondra: Posunúť hranice
Scéna z filmu Adam Ondra: Posunúť hranice
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Adam Ondra: Posunúť hranice

Réžia
Rok výroby 
2022
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
82min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Adam Ondra, najväčšia lezecká ikona súčasnosti, dosahuje fenomenálne športové výkony. Z mlčanlivého introverta sa stala svetová športová hviezda a z túžby liezť úloha vždy zvíťaziť. Dychberúcu súhru rúk a nôh predvádza na prírodných skalách aj umelých stenách. Vyše tri roky natáčaný dokument sústredene sleduje jeho prípravu na Olympiádu v Tokiu. Niekoľkonásobný majster sveta trávi väčšinu dní tréningom a na dlhé rozprávanie nemá čas ani povahu. Hovorí za neho symfónia vyrysovaných svalov a priateľka Iva. Zatiaľ čo Adam šplhá do výšin, vyhráva preteky a čelí rastúcemu tlaku médií a sponzorov, Iva vlastnú lezeckú kariéru obetovala, aby ho mohla istiť zo zeme. Filmová mozaika, zložená z detailov ľudského tela a spektakulárnych prírodných celkov skúma hranice fyzickej zdatnosti aj partnerskej blízkosti.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít