Scéna z filmu Andy Summers - Autobiografia
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Andy Summers - Autobiografia

Réžia
Rok výroby 
2012
Krajina pôvodu
  • Spojené štáty
Minutáž
79min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Dokument, natočený podľa spomienok brilantného gitaristu a fotografa „Andyho“ Jamesa Summersa nás vezme na strhujúcu cestu hudobným svetom. Mapuje Summersov život od mladosti až po rok 2012, jeho osudové stretnutie s bubeníkom Stewartom Copelandom a predovšetkým obdobie, keď spolu so Stingom fungovali ako skupina THE POLICE. Film prináša exkluzívne natočené rozhovory ako aj zábery zo svetového turné skupiny The Police v roku 2007.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

Je nám ľúto, ale tento film nie je vo Vašej krajine k dispozícií.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít