Scéna z filmu Radůza - Pôjdem tam, kam chcem
Scéna z filmu Radůza - Pôjdem tam, kam chcem
Scéna z filmu Radůza - Pôjdem tam, kam chcem
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Radůza - Pôjdem tam, kam chcem

Réžia
Rok výroby 
2007
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
28min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Unikátny dokumentárny portrét Radúzy nás necháva prvýkrát nazrieť do profesného i súkromného života jednej z najvýraznejších osobností českej hudobnej scény. Zásadný vplyv na mladú talentovanú pesničkárku mala Zuzana Navarová, na jej popud Radúza vyštudovala konzervatórium. Pretože nikdy nenašla žiadnu skupinu, s ktorou by sa mohla stotožniť, dodnes vystupuje sama. Vnútorná potreba absolútnej slobody sa premieta i do jej osobného života. Intímny snímok Olgy Špátovej je pretkaný niekoľkými ukážkami z koncertov Radúzy počas jej celej kariéry a otvorenými rozhovormi objasňujúcimi jej životnú filozofiu.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít