Scéna z filmu Zóna bezpečia
Scéna z filmu Zóna bezpečia
Scéna z filmu Zóna bezpečia
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Zóna bezpečia

Réžia
Rok výroby 
2007
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
13min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Rádioaktívna reportáž z oblasti jadrovej elektrárne Temelín rekonštruuje príbeh drobnej korupcie, ktorú však ani jedna zo zúčastnených strán ako závažnú nevidí. Symbióza nukleárneho inžiniera a protitemelínskeho včelára na pozadí strachu z atómového hospodárstva. Podstatu psychologického faktoru v mediálnej kauze ťažko predajného medu objasní nezávislé meranie jadrových fyzikov, výsledky viedenskej konferencie stovky svetových vedcov a jedna stredoveká bájka.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít