Scéna z filmu Vánoce v Bosně
Scéna z filmu Vánoce v Bosně
Scéna z filmu Vánoce v Bosně
Scéna z filmu Vánoce v Bosně
Scéna z filmu Vánoce v Bosně
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Vánoce v Bosně

Réžia
Rok výroby 
2008
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
26min 
Zvukové stopy 

Tlačovou konferenciou, na ktorej celebrity hovoria o nášlapných mínach, začína vojnová reportáž o vianočnom koncerte hviezd domácej populárnej hudby pre vojakov v Bosne, ktorú v roku 2001 nakrútili režiséri Klusák a Remunda a s odstupom sa k nej vrátili, aby pripomenuli bizarnú výpravu spevákov a speváčiek (jedno lietadlo) a novinárov (ďalšie dve lietadlá) k českej jednotke, kde na nich vďaka veľkorysosti armádneho velenia čakala ukážka zbraní, bojových umení i prezentácie sponzorov.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít