Scéna z filmu Český sen
Scéna z filmu Český sen
Scéna z filmu Český sen
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Český sen

Réžia
Rok výroby 
2004
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
87min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Dokumentárna komédia ČESKÝ SEN zasiahla do skutočného života mnohých Čechov. Tridsiatehoprvého mája roku 2003 sa zišlo niekoľko tisíc ľudí na lúke v pražských Letňanoch. Prilákala ich sem reklamná kampaň, sľubujúca hypermarket ČESKÝ SEN s nevídane nízkymi cenami. Dav však na mieste našiel len plátené priečelie. Tento „priateľský podvod“ bol súčasťou projektu filmových študentov Víta Klusáka a Filipa Remundu. Objednali totiž u jednej z najväčších reklamných agentúr propagáciu neexistujúceho produktu - hypermarketu.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít