Scéna z filmu Náš první hospodář
Scéna z filmu Náš první hospodář
Scéna z filmu Náš první hospodář
Scéna z filmu Náš první hospodář
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Náš první hospodář

Réžia
Rok výroby 
2009
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
9min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Pred niekoľkými rokmi prezident Václav Klaus dorazil na dožinky do Polabia, kde za volantom kombajnu zožal posledné klasy vtedajšej úrody. Tamojšie privítanie a uctievanie Klausa odkazuje či už vedome či nevedome rovno na dvoch jeho predchodcov. Niečo vzniklo z terminológie komunistickej, niečo naopak oslavuje prvú republiku.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít