Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

59/184/84

Réžia
Rok výroby 
2009
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
25min 
Zvukové stopy 
Titulky 

59/184/84 je filmový inzerát neustále nespokojného človeka, ktorý stále čaká na chvíľu, kedy začne život. Svoju prázdnu existenciu samotára udržuje v napätí vo viere, že sa niečo musí staťa že mu osud splní jeho ideálne požiadavky na ženu, čo odvodzuje z biologického práva na lásku. Stále prítomnú myšlienku na samovraždu dočasne rozptýli len reakcia na nový text na zoznamke: "Dobrý deň, som slobodný, štíhly VŠ 180 medzi päťdesiatkou a biologickým úhynom a chcem sa oženiť, mať rodinu a vlastné deti. Teším sa na odpoveď a pekne Vás zdravím. Jiří."

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít