Stretnúť sa s filmom

Réžia
Rok výroby 
2006
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
53min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Film o Medzinárodnom festivale dokumentárnych filmov Jihlava spolurežírovaný občanmi Jihlavy - porotcami súťaže Česká radosť 2000 - 2006 a piatimi českými režisérmi. Tvorivé stretnutia profesora Jihlavského gymnázia Zdeňka Krásenského s Jiřím Krejčíkom, výpravcu železničnej stanice Jihlava Miroslava Kalinu s Martinom Marečkom, dentistu Milana Hanuska s Kristinou Vlachovou, obchodníka Víta Sedláčka s Karlom Vackom a knižnej nakladateľky Veroniky Reynkovej s Janom Šiklom.

Film bohužiaľ nie je k dispozícii :(

V našom aktuálnom programe ale objavíte ďalšie skvelé filmy.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít