Scéna z filmu Dobrý řidič Smetana
Scéna z filmu Dobrý řidič Smetana
Scéna z filmu Dobrý řidič Smetana
Zdielať cez
  • Facebook
  • Twitter

Dobrý řidič Smetana

Réžia
Rok výroby 
2013
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
77min 
Zvukové stopy 
Titulky 

V plnom znení a bez nutnej cenzúry vstúpi 12. decembra do českých kín dokumentárna komédia Dobrý řidič Smetana. Film o olomouckom vodičovi autobusu Romanovi Smetanovi, ktorý sa do boja s nespravodlivosťou, mafiánstvom a nevkusom českej politiky vyzbrojil liehovou fixkou. Smetana politikom na plagátoch prikresloval tykadlá a pod to písal, že sú to klamári, zlodeji a korupčníci. Na kameru ho zachytili Vít Klusák a Filip Remunda.

Detail filmu

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít