Spoločne to zvládneme. Predĺžili sme 40% zľavu na ročné predplatné do 31. mája.

Léčba dějin

Réžia
Rok výroby
2013
Krajina pôvodu
  • Česko
Minutáž
79min
Zvukové stopy
Titulky

Anarchista, jezuita, senátorka a bankový expert spriaznení občianskou odvahou. František Kriegel patril k najodvážnejším v moderných dejinách Československa, v roku 1968 odmietol súhlas s okupáciou “spriatelených vojsk.” I súčasnosť je však plná výziev, ktoré žiadajú odvahu. Štvorica laureátov ceny Františka Kriegla ponúka životnú inšpiráciu.

Detail filmu

Komentáre

Pre pridanie komentára sa prosím najskôr prihláste alebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.sk je výsledkom tvorivej spolupráce siedmich významných európskych festivalov dokumentárneho filmu združených pod Doc Alliance. Našim cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.

Členovia Doc Alliance

Chcete byť pravidelne informovaní o našom filmovom programe?

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so zasielaním obchodných oznámení elektronickými prostriedkami a súvisiacim spracovaním osobných údajov na účely zasielania newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Zásady spracovania osobných údajov, textu rozumiem a súhlasím s ním, pričom beriem na vedomie práva tu uvedené, najmä právo na námietky proti realizácií priameho marketingu.